شنبه , 24 مهر 1400 - 4:44 قبل از ظهر
تیتر خبرها

مهرداد علی: اقدامات صورت گرفته در جوجیتسو ستودنی است

عضو جدید هئیت رئیسه، انجمن جوجیتسو jjif ضمن مثبت ارزیابی کردن برنامه ریزی های صورت گرفته، ابراز امیدواری کرد با توجه به پتانسیل بالای این رشته در کشور شاهد پیشرفت روز افزون در آینده نزدیک خواهیم بود.
به گزارش منهای فوتبال، علی ضمن بیان مطالب فوق افزود: خوشحالم که در جمع خانواده جوجیتسو کشور هستم، مدت زیادی نیست که با این مجموعه همکاری میکنم، اما در همین مدت کوتاه شاهد تلاش تمامی اعضا آن، از مسئولین تا مربیان و ورزشکاران بودم، تلاشی ستودنی در راستای پیشبرد برنامه های پیش رو و دستیابی به اهداف مشخص شده.

وی در ادامه افزود: اولین و شاید مهمترین رویدادی که پیش رو داریم مسابقات قهرمانی جهان است، مسابقاتی با حضور تمامی مدعیان و نفرات تراز اول این رشته در جهان، که اواخ مردا ماه به میزبانی شهر ابوظبی کشور امارات برگزار خواهد شد.

به همین منظور تاکنون ۲مرحله اردو را پشت سر گذاشته ایم، خدا رو شرایط بازیکنان مطلوب است و مربیان نیز از عملکرد آنها راضی هستند، انشالله به لطف خدا و تلاش و همت مربیان و ورزشکاران بتوانیم نتایج خوبی را در این پیکار بزرگ کسب نماییم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالن مسابقات طنین انداز شود.

علی از برگزاری آزمون های دان، برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری، استاژ های فنی و آموزشی و …. به عنوان برنامه های پیش روی انجمن نام برد و افزود : به دنبال آن هستیم تا با بیشتر کردن دوره های آموزشی و شناسایی استعدادهای موجود بتوانیم از تمامی پتانسیل های موجود استفاده کنیم.

وی در خاتمه ضمن تشکر از مسئولین جوجیتسو کشور گفت: از هیچ کمکی فروگذار نخواهم کرد و امیدوارم بتوانم به عنوان عضوی از این مجموعه در پیشبرد اهداف پیش رو تاثیرگذار باشم و شاهد ادامه روند رو به رشد و این رشته در کشور باشیم.

درباره ی مدیریت سایت

profile avatar

مطلب پیشنهادی

انجمن جوجیتسو ایران مدال ها و کاپ های قهرمانی خود را به موزه کمیته ملی المپیک اهدا کرد.

انجمن جوجیتسو ایران مدال ها و کاپ های قهرمانی خود را به موزه کمیته ملی …

دیدگاهتان را بنویسید