یکشنبه , 23 خرداد 1400 - 12:17 بعد از ظهر

چهار مدال حاصل تلاش نمایندگان ایران در مسابقات جهانی جوجیتسو/ چند کرسی‌ به ایرانی‌ها رسید

پرونده رقابت‌های جهانی جوجیتسو در حالی با قهرمانی فرانسوی‌ها پایان یافت که ملی‌پوشان اعزامی کشورمان بعد از چهار سال غیبت، موفق به کسب چهار مدال طلا، نقره و برنز شدند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این مسابقات که در سه بخش کاتا، فایت و نوازا با حضور جوجیتسوکارانی از 70 کشور جهان به میزبانی ابوظبی امارات برگزار شد، تیم 13 نفره ایران با هدایت سیدامیر خوشبین و در حالی که طی چهارسال گذشته در هیچ تورنمنت خارجی شرکت نداشت، موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز شد.

برای ایران در این مسابقات، محمدحسن رستمیان یک مدال طلا در بخش مستر پیشکسوتان، حبیب رنجبر در وزن 94 کیلو یک مدال نقره و مهراب افسری در رده جوانان و کیان علیزاده در رده نوجوانان دو مدال برنز کسب کردند.

پیش از آغاز رقابت‌ها، اجلاس جهانی جوجیتسو با حضور نمایندگان کشورهای عضو jjif انجام شد که در جریان آن نمایندگان کشورمان چندکرسی مهم را به خود اختصاص دادند.

بر همین اساس سیدامیر خوش بین برای چهار سال دیگر در هیئت رییسه فدراسیون آسیایی ابقا شد. وی همچنین از سوی فدراسیون جهانی به عنوان رئیس کمیسیون ورزشی آسیا و عضو کمیته فایت جهانی نیز منصوب شد. عضویت در کمیته ضد دوپینگ فدراسیون جهانی موفقیت دیگری بود که در این اجلاس توسط جواد شفیعی پور برای ایران بدست آمد.

محمد حسن رستمیان رییس انجمن جوجیتسو ایران نیز به عنوان نایب رئیس آسیای مرکزی انتخاب شد.

درباره ی مدیریت سایت

profile avatar

مطلب پیشنهادی

مهرداد علی: اقدامات صورت گرفته در جوجیتسو ستودنی است

عضو جدید هئیت رئیسه، انجمن جوجیتسو jjif ضمن مثبت ارزیابی کردن برنامه ریزی های صورت …

دیدگاهتان را بنویسید